kim jesteśmy?

Pomyśl o zdrowiu to firma oferująca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania diagnostyczne dla osób i firm chcących wzbogacić swoją ofertę o diagnostykę tkanki miękkiej. Nasze badania opieramy na najnowszej technologii spektrofotometrii z wykorzystaniem platformy So/check.

o nas

Pomyśl o zdrowiu powstało z pasji, doświadczenia i potrzeby dbania o innych. Pomyśl o zdrowiu to coś więcej niż marka –  to połączenie ludzi, ich misji i platformy So/Check. Tworząc całość pomagamy żyć zdrowiej, lepiej, szczęśliwiej. 

nasza wizja

Współpracować ze specjalistami, aby budować zdrowe społeczeństwo.

Chcemy razem budować społeczność ludzi szczęśliwych. Każdy, kto zacznie z nami współpracować właśnie taką społeczność będzie tworzyć. Piękne, czyż nie?

nasza misja

Wzbogacać warsztat specjalistów dla większego zdrowia i szczęścia ludzi.

Oddajemy w Wasze ręce unikatowe narzędzie do badania. Oligo/check to certyfikowane narzędzie, proste w użyciu, a co najważniejsze – wiarygodne. To podstawa do diagnostyki, suplementacji i monitoringu procesu uzdrawiania. 

Po dwóch latach pracy na narzędziu, weryfikowaniu rynku, potrzeb i możliwości wiemy, że to doskonałe uzupełnienie badań oferowanych w klinikach, przychodniach. Badając tkankę miękką dowiadujemy się więcej o sobie. Wyniki wskazują niedobory i nadmiary minerałów, witamin czy pierwiastków śladowych, a także przeciążenia metalami ciężkimi w prosty i przejrzysty sposób. Czytając je wiemy co robić, dzięki czemu możemy zacząć lepiej funkcjonować i mieć wpływ na poprawę jakości zdrowia, naszego i naszych bliskich.

Pomimo tak doskonałego doświadczenia własnego, nie znaleźliśmy wielu miejsc na rynku, gdzie można zrobić diagnozę i zasięgnąć pomocy specjalisty. To właśnie dlatego wypełniając naszą misję wdrażamy ofertę współpracy dostępną dla każdego. Bez dużych kosztów zakupu narzędzia i dodatkowych inwestycji. Z pełną ofertą szkoleniową, wsparciem codziennym, monitoringiem i promocją w stałej, miesięcznej opłacie.

so-check.png

wyłączny dystrybutor

Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem firmy Techno Med France – wyłącznego dystrybutora platformy So/Check w Polsce.